Jesteśmy najlepszą szkołą fotografii na Sądecczyźnie.

Organizujemy kursy, szkolenia i warsztaty z zakresu fotografii na różnych poziomach zaawansowania.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z aparatem, to dobrze trafiłeś. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Natomiast jeśli zamierzasz poszerzyć swoją wiedzę, to znajdziesz u nas masę interesujących warsztatów przeznaczonych dla zaawansowanych fotografów.

Wszystkie spotkania odbywają się w luźnej atmosferze w samym sercu urokliwego Starego Sącza.

Dołącz do nas i odkryj w sobie pasję na całe życie!

Katarzyna Bielak

Właścicielka i założycielka Szkoły Fotografii zwana pieszczotliwie przez Studentów Matka Dyrektorka i rzeczywiście lubi "matkować" swoim uczniom :)

Fotograf z pasją i wykształceniem (UMCS w Lublinie - Fotografia, Politechnika Krakowska - studium fotografii, Akademia Fotografii - Fotografia reklamowa...).

Życiowe motto "Rób w życiu co kochasz, a nie przepracujesz ani dnia"

Anka Rosiek

Przygląda się światu i zatrzymuje swoje wrażenia na płótnie i w kadrze. Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego. Fotografia, obok malarstwa, to jej druga pasja. Fotografuje ludzi i maluje pejzaże. Zaprasza do wspólnej podróży do świata historii fotografii oraz do nauki kompozycji. Totalnie artystyczno-romantyczna dusza, ale z odrobiną szaleństwa.

Jakub Kaźmierczyk

fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć – w końcu łączy się pasję z pracą. Ambasador firm Olympus, WD i Peak Design.

www.jakubkazmierczyk.pl

Alicja Przybyszowska

Polska artystka fotograf, uhonorowana tytułem Excellence FIAP(EFIAP) od Fèderation Internationale de I`Art. Photographique w Luksemburgu. Należy do Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców (AFRP) oraz Członek Polskiego Związku Fotografów Przyrody. W pracy artystycznej zajmuje się fotografią pejzażową, reportażem, fotografią uliczną i podróżniczą. Pracuje w technice cyfrowej. Autorka 12 wystaw indywidualnych oraz kilkunastu wystaw zbiorowych. Z sukcesem brała udział w wielu prestiżowych konkursach fotograficznych w Polsce i na całym świecie. Fotografia jest dla niej pasją przez duże „P”, najlepsze światło dla niej to 15 minut przed wschodem słońca.

Martyna Kronenberger

Ja, Martyna. Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania fotograf. Nowosądeczanka, od paru lat oswajająca Warszawę. Partnerka fajnego faceta – Marcina i psia-mama Wooli. Zdecydowanie zmniejszająca dystans niż go tworząca. Miła, otwarta i uśmiechnięta. Lubiąca Nowy Jork, włoską kuchnię i motocykle. Wielbicielka sklepów papierniczych. Minimalistka. Oprócz ludzi, zwierząt i aparatu, do życia wystarczają mi Kindle, Netflix i Spotify.

Fotografuję, bo wierzę, że każdy moment jest wart zapamiętania. To, jacy dzisiaj jesteśmy i kto jest przy nas – jest warte zapamiętania. I wierzę, że nie musimy spełniać żadnych warunków – chudnąć, zmieniać się w jakikolwiek sposób, żeby być „gotowymi do sesji”.

Katarzyna Kruz-Kmiecik

Moja fotografia to bajka. Świat jaki chciałabym widzieć codziennie.

Fotografia dziecięca i rodzinna.

Izabela Górz

Retusz zdjęć

Paulina Grzyb

Makijaż i wizaż w fotografii

Michał Piotrowski

Artysta Fotografik Rzeczpospolitej Polskiej, absolwent fotografii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Członek Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskie, Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu oraz Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego. Z fotografią związany jest od dziecka.

Pracuje w różnych technikach, począwszy od fotografii tradycyjnej srebrowej zarówno czarno białej, jak i kolorowej, poprzez techniki cyfrowe, oraz technika chromianowo-proszkowa, guma chromianowa gumoil, cyjanotypia  (na papierze, szkle, drewnie, tkaninie, tonowaną i kolorowaną), kalotypia, papier solny, papier albuminowy, technika pigmentowa, technika olejowa, fotografia otworkowa, fotografia wielkoformatowa na różnych materiałach.

Jakub Ociepa

Reportaż, fotografia ślubna

Piotr Droździk

fotografia architektury, reportaż