Jesteśmy najlepszą szkołą fotografii na Sądecczyźnie.

Organizujemy kursy, szkolenia i warsztaty z zakresu fotografii na różnych poziomach zaawansowania.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z aparatem, to dobrze trafiłeś. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Natomiast jeśli zamierzasz poszerzyć swoją wiedzę, to znajdziesz u nas masę interesujących warsztatów przeznaczonych dla zaawansowanych fotografów.

Wszystkie spotkania odbywają się w luźnej atmosferze w samym sercu urokliwego Starego Sącza.

                                                                                                       Dołącz do nas i odkryj w sobie pasję na całe życie!

  Katarzyna Bielak

Właścicielka i założycielka Szkoły Fotografii zwana pieszczotliwie przez Studentów Matka Dyrektorka i rzeczywiście lubi "matkować" swoim uczniom :) 

Fotograf z pasją i wykształceniem (UMCS w Lublinie - Fotografia, Politechnika Krakowska - studium fotografii, Akademia Fotografii - Fotografia reklamowa...). 

Życiowe motto "Rób w życiu co kochasz, a nie przepracujesz ani dnia" 

 

Anka Rosiek 

Przygląda się światu i zatrzymuje swoje wrażenia na płótnie i w kadrze. Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego. Fotografia, obok malarstwa, to jej druga pasja. Fotografuje ludzi i maluje pejzaże. Zaprasza do wspólnej podróży do świata historii fotografii oraz do nauki kompozycji. Totalnie artystyczno-romantyczna dusza, ale z odrobiną szaleństwa.

Jakub Kaźmierczyk

fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć – w końcu łączy się pasję z pracą. Ambasador firm Olympus, WD i Peak Design.

www.jakubkazmierczyk.pl

Alicja Przybyszowska

Alicja Przybyszowska

 

Polska artystka fotograf, uhonorowana tytułem Excellence FIAP(EFIAP) od Fèderation Internationale de I`Art. Photographique w Luksemburgu. Należy do Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców (AFRP) oraz Członek Polskiego Związku Fotografów Przyrody. W pracy artystycznej zajmuje się fotografią pejzażową, reportażem, fotografią uliczną i podróżniczą. Pracuje w technice cyfrowej. Autorka 12 wystaw indywidualnych oraz kilkunastu wystaw zbiorowych. Z sukcesem brała udział w wielu prestiżowych konkursach fotograficznych w Polsce i na całym świecie. Fotografia jest dla niej pasją przez duże „P”, najlepsze światło dla niej to 15 minut przed wschodem słońca. 

 

 

Martyna Kronenberger

Ja, Martyna. Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania fotograf. Nowosądeczanka, od paru lat oswajająca Warszawę. Partnerka fajnego faceta – Marcina i psia-mama Wooli. Zdecydowanie zmniejszająca dystans niż go tworząca. Miła, otwarta i uśmiechnięta. Lubiąca Nowy Jork, włoską kuchnię i motocykle. Wielbicielka sklepów papierniczych. Minimalistka. Oprócz ludzi, zwierząt i aparatu, do życia wystarczają mi Kindle, Netflix i Spotify.

Fotografuję, bo wierzę, że każdy moment jest wart zapamiętania. To, jacy dzisiaj jesteśmy i kto jest przy nas – jest warte zapamiętania. I wierzę, że nie musimy spełniać żadnych warunków – chudnąć, zmieniać się w jakikolwiek sposób, żeby być „gotowymi do sesji”.

Katarzyna Kruz-Kmiecik

Moja fotografia to bajka. Świat jaki chciałabym widzieć codziennie. 

Fotografia dziecięca i rodzinna.

 

Izabela Górz

Retusz zdjęć

Paulina Grzyb

Makijaż i wizaż w fotografii

Michał Piotrowski

Artysta Fotografik Rzeczpospolitej Polskiej, absolwent fotografii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Członek Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskie, Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu oraz Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego. Z fotografią związany jest od dziecka.

Pracuje w różnych technikach, począwszy od fotografii tradycyjnej srebrowej zarówno czarno białej, jak i kolorowej, poprzez techniki cyfrowe, oraz technika chromianowo-proszkowa, guma chromianowa gumoil, cyjanotypia  (na papierze, szkle, drewnie, tkaninie, tonowaną i kolorowaną), kalotypia, papier solny, papier albuminowy, technika pigmentowa, technika olejowa, fotografia otworkowa, fotografia wielkoformatowa na różnych materiałach.

Jakub Ociepa

Reportaż, fotografia ślubna

Piotr Droździk

fotografia architektury, reportaż

Piotr Kaczor

Filmowanie

SZKOŁA FOTOGRAFII KATARZYNA BIELAK                  ul. DASZYŃSKIEGO 3, STARY SĄCZ 

TEL. +48 534 145 534                                                         e-mail: szkola.fotografii.kb@gmail.com