Plecy
Michał Ka

Michał Ka

“ Trudno dać inną opinie niż Rewelacyjna bo takiej dawki wiedzy z humorem nie spotyka się nigdzie indziej 🙂 Polecam Akademie Fotografii 🙂 Człowiek uczy się w luźny sposób bez stresu. Dziękuje za wspaniały kurs i myślę ze odwiedzę jeszcze w przyszłości Akademie. ”

magda-mróz-ocenia-szkołe-fotografii

Magda Mróz

“ Fantastyczna atmosfera, Kasia cierpliwie wszystko tłumaczy, dużo śmiechu i przyswojony materiał w bardzo przystępny sposób. Zakres informacji dużo obszerniejszy niż w opisie kursów 🙂 Bardzo dziękuję ”

Sylwia-Kaczmarek-ocenia-szkołę-fotografii

Sylwia Kaczmarek

“Jeżeli fotografia to Twoja pasja, a nie bardzo ogarniasz te wszystkie ustawienia, przyciski, tryby itp. to polecam kursy prowadzone przez Kasię. Bardzo dobra atmosfera na zajęciach, indywidualne podejście do każdego kursanta, a przede wszystkim świetnie
przekazana, solidna dawka wiedzy z przełożeniem na praktykę! Dodatkowo możliwość skorzystania z profesjonalnego sprzętu oraz fantastyczni i cierpliwi modele:)
Jeśli ktoś myśli, że DOBRA fotografia to wiedza tajemna, tutaj zostanie skutecznie wtajemniczony 😉 Polecam każdemu, bo warto!. ”

Anna-Bocheńska

Anna Bocheńska

“ Tajniki fotograficznej wiedzy przedstawiane są w przystępny, zrozumiały i zapadający w pamięć sposób, tak by teorię przekuć w praktykę📸 Swobodna atmosfera doprawiona dużą dawką humoru powoduje, że czas płynie szybko…zbyt szybko… Lecz niech Was to nie zwiedzie, bo w plenerze, przy sesji portretowej zmęczenie narastało… aparaty rozgrzane, baterie rozładowanie, karty pełne… a Kasia mówi: Może jeszcze spróbujemy tego….DZIĘKUJĘ 😀. ”

anthony

Paweł Plewa

“ Gorąco polecam!😊 Jestem bardzo zadowolony z kursu, nauczyłem się w końcu używać mojej lustrzanki, już tryb automatyczny odchodzi w zapomnienie 😊 Dzięki kursom wiem jak wyciągnąć ze zdjęcia najlepsze😊 Naprawdę Super! Polecam! ”