Plecy

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na wszystkie twoje pytania

Kursy i szkolenia

Dla amatorów – kursy od podstaw. Dla zaawansowanych amatorów – kursy zaawansowane. Dla profesjonalistów – kursy specjalistyczne.
Poziom I Kursy dla początkujących, czyli elementarz fotografii.
Poziom w całości przeznaczony jest dla początkujących fotoamatorów. Nie musisz mieć absolutnie żadnej wstępnej wiedzy, aby zapisać się na I część kursu.
Poziom II wymaga znajomości szerszej tematyki z zakresu fotografii oraz przed wszystkim płynnej obsługi aparatu w trybie M.

Na kursie nie musisz mieć swojego aparatu, ponieważ Nasza Szkoła posiada na wyposażeniu aparaty, z których możesz bezpłatnie korzystać. Zakup aparatu jest bardzo ważny, nie śpiesz się z zakupem. Nasi wykładowcy oraz informacje, które otrzymasz na kursie pozwolą Ci wybrać odpowiedni sprzęt dla Ciebie. Jeśli już masz sprzęt to najważniejsze, aby miał funkcję manualną

Tak, dołożymy wszelkich starań, aby po Naszych kursach Twoje zdjęcia oraz pewność siebie osiągnęła znacznie wyższy poziom niż przed kursem. Natomiast to będzie zależało również od Ciebie i twojego zaangażowania. Najważniejsze, że nawet po kursie zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc w celu rozwiązania wątpliwości.

Wiek to tylko liczba, dlatego, nie stawiamy górnej granicy wiekowej, inaczej jest z młodszymi uczestnikami, którzy mają ochotę rozpocząć przygodę z fotografowaniem. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, ale trzeba sobie zdać sprawę, że zagadnienia fotograficzne oraz sama obsługa aparatu mogą sprawić trudność osobą poniżej 10 roku życia.

Kurs jest skierowany do osób, które nigdy wcześniej niemiały styczności z fotografią albo zajmowały się tym amatorsko, a teraz chcą podnieść swoje kwalifikacje. Kurs od podstaw pozwala na swobodne posługiwanie się aparatem, a to jest najlepsza droga do pięknych zdjęć. Fotografia jest bardzo złożonym tematem, dlatego do dalszego rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności oferujemy inne kursy oraz poziomy zaawansowania.

Kurs to więcej wiedzy teoretycznej +wiedza praktyczna z udziałem instruktora.
Warsztaty do głownie wiedza praktyczna pod okiem instruktora, ale z naciskiem na pracę własną.

Rejestracja i udział w szkoleniach

Tak, to jest warunek konieczny. Podczas rejestracji na wybrany kurs lub szkolenie należy podać podstawowe dane osobowe, które są tylko w bazie Naszej szkoły.

Decyzja o rezygnacji ze szkolenia należy do Ciebie i można zrezygnować w każdej chwili. Jednak bez możliwości zwrotu kosztów kursu lub warsztatów.

Każda taka sytuacja rozpatrywana jest indywidualnie i także proponowane jest rozwiązanie.

Każdy Voucher prezentowy ma swój indywidualny numer, który należy podać podczas rejestracji w szkolenie w formularzu zgłoszeniowym lub podczas rozmowy telefonicznej.

Decyzja rozpatrywana jest indywidualnie tak aby obie strony były zadowolone

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami 🙂